Авторські права

Сайт Top-Radio.com.ua не займається власною трансляцією чи ретрансляцією аудіопотоків радіостанцій. Усі опубліковані матеріали на сайті (у тому числі контактні дані, посилання на аудіопотоки) взяті з відкритих джерел у глобальній мережі Інтернет або надіслані користувачами нашого сайту. Мовлення здійснюється на сторонніх серверах із спеціально призначеним для цього програмним забезпеченням.

Логотипи (зображення, товарні знаки), що пройшли офіційну реєстрацію, належать їх законним власникам. Сайт Top-Radio.com.ua використовує такі матеріали в інформаційних цілях.

Ми поважаємо права інтелектуальної власності інших осіб і очікуємо, що користувачі мережі інтернет матимуть таке саме відношення.

Якщо ви є власником авторських прав або уповноважені діяти від їхнього імені, будь ласка, повідомте про можливі порушення авторських прав. Вкажіть матеріал, який, на вашу думку, порушує авторські права, надавши переконливі докази для цього. Після отримання повідомлення, адміністрація сайту Top-Radio.com.ua оперативно відреагує на заяви про порушення авторського права, здійснить будь-які дії на свій розсуд, у тому числі видалить оспорюваний матеріал із сайту.

Для повідомлення, будь ласка, скористайтесь формою зворотного зв'язку.