Поширені запитання

1. Що потрібно для прослуховування радіо?

Насамперед необхідне стабільне інтернет з'єднання на пристрої. Це може бути: мобільний інтернет технології 3G / 4G / 5G, wi-fi або дротове з'єднання. Для того, щоб не страждала якість прослуховування, а саме не було зависання потоку або переривань, швидкість інтернет-з'єднання повинна бути, як правило, не менше 1-2 Мбіт/с. При використанні лімітованого мобільного інтернету варто враховувати, що при безперервному прослуховуванні радіо онлайн з якістю потоку 128 кбіт/с витрачається близько 1.3 ГБ інтернет-трафіку на день.

2. Що можна зробити, якщо радіостанція не працює?

Будь ласка, враховуйте, що більшість радіостанцій періодично протягом нетривалого часу можуть проводитися тих. роботи з покращення якості мовлення або покриття. Це не відбувається щодня, але іноді може стати однією з причин перерви у мовленні. Також є кілька корисних кроків, виконавши які, ви самостійно можете вирішити проблему:

  • для деяких потоків радіостанцій потрібно почекати 10-15 секунд або трохи довше до повного завантаження та початку відтворення
  • переконайтеся, що на вашому пристрої встановлено необхідний рівень гучності динаміка для відтворення аудіо
  • спробуйте перезавантажити сторінку та запустити плеєр знову
  • переконайтеся, що ваше інтернет-з'єднання є стабільним і є підключення до мережі
  • можливо потрібно буде очистити кеш і перезапустити ваш браузер
  • переконайтеся, що у вас встановлена остання версія браузера (можливе оновлення)

Якщо вищезазначені кроки не вирішили проблему, ви можете надіслати заявку, скориставшись формою зворотного зв'язку, вказавши в повідомленні назву радіостанції або адресу сторінки та проблему з якою ви зіткнулися. Ми будемо намагатися обробити ваш запит найближчим часом.

3. На чому ґрунтується розподіл позицій радіо в каталозі?

Рейтинг і позиція кожної окремої радіостанції в каталозі безпосередньо залежить від кількості унікальних слухачів, а також від тривалості прослуховування.

4. Що робити, якщо я хочу передати привітання та привітання в ефірі радіо?

Ми не впливаємо на ефір радіостанції та не контактуємо з радіоведучими безпосередньо. Тому, якщо Ви хочете поставити запитання, додзвонитися в ефір або написати повідомлення до студії самої радіостанції, будь ласка, використовуйте для цього контактні дані конкретного радіо, а саме соціальні мережі, номери телефонів або форми зв'язку на офіційному сайті. Також ми не можемо приймати заявки на додавання пісень до ротації.

5. Чи потрібна оплата за використання каталогу Top-Radio.com.UA?

Наш сервіс безкоштовний, тому плата за прослуховування радіо не стягується.